fbpx

Ми створюємо унікальні і неповторні ландшафтні проекти

Замовити
+450
проектів реалізовано
+100 га
озеленено
+100
висококваліфікованих спеціалістів
+10
років на ринку ландшафтних послуг
Переваги компанії
Переваги компанії
Комплексний підхід до реалізації проекту
Унікальність рішень
Індивідуальний та не повторний дизайн
Сlient Service
Більше 10 років у сфері ландшафтного дизайну
Про нас

Пориньте у світ ексклюзивних дизайнерських рішень. Нагородите себе неприборканої розкішшю, створеної спеціально для вас.

Позбавтеся від стресу і пориньте в зелений оазис. Бездоганне поєднання ідей, індивідуального та креативного підходу в проектуванні територій созданой спеціально для вас.

Ми націлені на те, щоб знайти рішення, яке ви шукаєте, поєднуючи функціональність і якість, які зробили наші проекти кращим вибором для наших клієнтів.

Наша робота – створити країну чудес з вашого бачення і ваших уподобань. Наша віддана команда ландшафтних дизайнерів невпинно працює над дизайном, про який ви завжди мріяли. Наші проекти є кращими, об’єднуючи в собі різні стилі і особливості, щоб велично сочетатся, як з Вашим будинком, так і з вашим власними фантазіями.

Кожен проект створений висококласними дизайнерами, які були занурені в ваше бачення від початку до кінця.

 

Приклади наших робіт - візуалізація
Функціональний простір

Основним завданням проекту було створити максимально функціональне планування рельєфу в поєднанні з активним сімейним відпочинком і комфортними лаунж зонами.

До дрібниць продумане зонування, від парковки до внутрішнього дворика – запорука успішного проекту і щасливого клієнта.

Чіткі лінії доріжок, розділені на кілька маршів сходинки привертають увагу гостей, даючи можливість з легкістю пересуватися по чудовому саду.

Наша команда експертів, завдяки продуманому проекту, перетворила цю складну рельєфну ділянку в затишний сімейних куточок.

3d тур
В гармонії з природою

Те почуття, коли заходячи на ділянку, потрапляєш в справжній, густий, хвойний ліс . Жива огорожа допомагає зберегти відчуття внутрішнього комфорту і сприймається як продовження зеленого царства, без будь-яких меж.

У внутрішньому дворі, сидячи на терасі, починаєш забувати про ту метушню, яка панує в місті. А зона відпочинку біля відкритого вогню допоможе розслабитися і насолодитися захоплюючим танцем полум’я, відпочиваючи з близькими і друзями у вечірній час.

3d тур
Зелений оазис серед бетону

Внутрішній двір житлового комплексу в центрі міста ПОВИНЕН БУТИ зеленим.

Цей проект випромінює мирну й безтурботну елегантність. Баланс міцності і екологічності, сучасності та класики. Озеленення вписується в природну обстановку і демонструє міцний зв’язок з будинком.

Функціональні рішення  маються на увазі не тільки єднання з природою, а й активний відпочинок. Ми намагаємося враховувати потреби людей різного віку, починаючи від дітей і дитячими майданчиками для них, закінчуючи літніми людьми, які вимагають зручних зон відпочинку, більш широких тротуарів та інших елементів безбар’єрного пересування.

3d тур
Етапи робіт
Етапи робіт
Аналіз Об’єкту
Розробка концептуального рішення
Затвердження генерального плану
Робоча документація з інженерними кресленнями
Якісне виконання будівництва та озелення
Завершення. Гарантія 1 рік і сервісна підтримка

Ми зробимо для Вас ексклюзивний проект

Наші дизайнери
Наші дизайнери
Анастасія Бардонова
Курівник відділу проектування
Марія Якимчук
Дизайнер
Клієнти компанії

Ми розуміємо, що вам потрібні тільки самі висококваліфіковані ландшафтні архітектори, сучасний, креативний дизайн і досвід, тому ми включаємо ексклюзивну розкіш в наші послуги на кожному кроці. Наші дизайнери, які завжди намагаються зрозуміти, що вам потрібно, як вам це потрібно і що ми можемо зробити, щоб реалізувати ваше бачення, є експертами в реалізації проекту вашої мрії.

Зв'яжіться з нами

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!